Photoshop Kullanıyoruz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop Kullanıyoruz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

umi'den photoshop çalışmaları

YazarMesaj
Misafir
Misafir

umi'den photoshop çalışmaları Empty
MesajKonu: umi'den photoshop çalışmaları   umi'den photoshop çalışmaları Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 10:32 am

kasım 2009 tarihinden itibaren yaptığım çlaışmalarla başlıyim. (daha da eskiye gitmeye gerek yok geek )

Spoiler:

wallpaper
Spoiler:

diğerleri
Spoiler:
Joke'Nday
Yönetici
Yönetici
Joke'Nday

Sakin

Kişi sayfası
Ceza Puanı:
umi'den photoshop çalışmaları Imgleft0/1000umi'den photoshop çalışmaları Empty_bar_bleue  (0/1000)
umi'den photoshop çalışmaları Imgleft10/1000umi'den photoshop çalışmaları Empty_bar_bleue  (10/1000)

MesajKonu: Geri: umi'den photoshop çalışmaları   umi'den photoshop çalışmaları Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 6:01 pm

ne kadar başarılı bi ps ci olduğunu zaten biliyodum ama sen beni bi kez daha etkiledin:) tebrik ederim umi devamını da bekliyoruz hani :D
http://photoshopclass.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: umi'den photoshop çalışmaları   umi'den photoshop çalışmaları Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 2:11 pm

teşekkür ederim :D

umi'den photoshop çalışmaları 706494_zeroyuukiav
umi'den photoshop çalışmaları 523890_zeruyuuki
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: umi'den photoshop çalışmaları   umi'den photoshop çalışmaları Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 11:25 am

Çalışmalarını beğendiğim az sayıda insandan birisin, bunu daha öncede söyledim Deniz. Yine çok güzeller demekten kendimi alamıyorum. Eline sağlık.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: umi'den photoshop çalışmaları   umi'den photoshop çalışmaları Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 11:25 am

gerçekten harikalar ghtf
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: umi'den photoshop çalışmaları   umi'den photoshop çalışmaları Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 5:27 pm

Çok güzel olmuşlar eğer varsa Britney'li ve Hayden'li imzaların PSD'lerini istiyorum *-*

umi'den photoshop çalışmaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İrma'Nın çalışmaları :)
» Photoshop'ta Brush Ekleme
» Adobe Photoshop CS4 PORTABLE<
» Photoshop'ta Hareketli Simli Yazı Yapalım