Photoshop Kullanıyoruz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop Kullanıyoruz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP Empty
MesajKonu: Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP   Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 3:32 pm

Benden kurtuluş yok hohohoh Sınavlarım olmadığı sürece buradayım öhöm Cool

Ben Esin (nam-ı diğer gold,gold-chan,v.s...) 15'imdeyim daha *-* Liseye gidiyorum forumlarda takılıyorum-ki çoğunuz beni tanıyorsunuzdur venüsten falan- Anime izlerim zaman zaman çeviri yaparım -şimdilik ara verdim ama yazın tam gaz devam- defterlerime insan kafası çizerim -anime tarzında xD- Harry Potter Twilight gibi serileri neredeyse ezbere bilirim xD Kitap okumak en sevdiğim hobilerdendir -biri beni zorlarsa özet indiririm ya da hiç okumam o ayrı konu O_o- Photoshopla uğraşmayı severim-sınavlarım olmadıkça bişeyler şaçmalarım işte xP- Eee...başka ne kaldı ya XD Neyse şimdilik bu kadar aklıma gelirse yazarım xD

En son Gold tarafından Cuma Nis. 09, 2010 4:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP   Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 4:43 pm

hoşgeldin (:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP   Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 4:56 pm

Hoşbulduk =)
Joke'Nday
Yönetici
Yönetici
Joke'Nday

Sakin

Kişi sayfası
Ceza Puanı:
Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP Imgleft0/1000Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP Empty_bar_bleue  (0/1000)
Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP Imgleft10/1000Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP Empty_bar_bleue  (10/1000)

MesajKonu: Geri: Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP   Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 7:59 am

aha gold-channn hoşgeldin ya diyodum ben de bu kız ne ara damlar buraya hohohoh eğlenmeni ve kendini geliştirebilmeni diliyorum arkadaşım gujyt tabi bizi de 45 çalışmaların çok çok güzel dil uzattırmam onlara bir ikincisi de aha ben de harry twi falan ezbere bilirim :XD:
http://photoshopclass.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP   Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 10:51 am

hoşgeldin ^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP   Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 11:31 am

Hoşgeldin. ^_^

En son Dreamline. tarafından Çarş. Eyl. 29, 2010 10:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP   Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:38 pm

esiiiinnn *-* amanen *-* hoşgeLdin gari *-* beşka ne kaldı ben söyliyim >.< photoshopta çok iyiyim dikkat edin yazmayı unutmuşsun xD neyse güzel çalışmalarını bekliyoruz gari *-*
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP   Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 10:10 am

hoşgeldin Gold-chan ^-^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP   Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 8:38 am

manyak üyeleri severiz ki biz *-*
hoşgeldin gold *-*
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP   Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 9:03 am

Hoşbulduk arkadaşlar *-* Yakında yepyeni çalışmalarımı göreceksiniz~~

Dikkat!!! Manyak Üye Alarmı xP
1 sayfadaki 1 sayfası