Photoshop Kullanıyoruz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop Kullanıyoruz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Selamlar herkese :)

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Selamlar herkese :) Empty
MesajKonu: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 8:55 am

Merhaba arkadaşlar , ben 14 yıllık bir Rümeysa .. Giresun'da oturuyorum. Lise 1'deyim falan. XD
Müzik dinlemeyi çok severim, özellikle Linkin Park. Chester Bennington hastasıyım. ♥ _ ♥ onun dışında Bullet For My Valentine, Lacuna Coil, Rammstein, Anathema, Korn felan filan fişmekan dinliyorum. XD
sonraa, Film-dizi manyağıyımdır ben. Friends favori dizim. Himym felan da hoş bence, Scrubs vs vs. XD Film olarak Butterfly Effect de ayrıdır bende. Harry Potter, Star Wars, Indiana Jones serilerini de çok severim. XD
böyle yani, iyilik sağlık. XD
Siteyi rastgele buldum, kazara tıkladım, yanlışlıkla üye oldum felan sadfhjasadfk. XD çok beğendiğimi de belirtmeliyim tabi ki. ^_^ 
Çok uzattım ya, gevezeyimdir zaten. XD Neyse, herkese iyi forumlar diliyorum..

En son Dreamline. tarafından Çarş. Eyl. 29, 2010 10:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Joke'Nday
Yönetici
Yönetici
Joke'Nday

Sakin

Kişi sayfası
Ceza Puanı:
Selamlar herkese :) Imgleft0/1000Selamlar herkese :) Empty_bar_bleue  (0/1000)
Selamlar herkese :) Imgleft10/1000Selamlar herkese :) Empty_bar_bleue  (10/1000)

MesajKonu: Geri: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 4:31 pm

hoşgeldin aramıza rümeysa ben de tolga :D burada hem eğlenmeni hem de öğrenmeni diliyorum Smile site daha yeni sayılır ama zamanla gelişecektir sizlerin de katkılarıyka lol!
http://photoshopclass.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 5:31 pm

Hoşgeldin Rümeysa ujııkk ama keşke türkçe yazsaydın Sad benim gibi okuma özürlüleri türkçeyi zarzor anlarken bi de evrimleşmişini anlamamı bekleme benden xD neyse çok konuştum bende doğa iyi vakit geçirmek dileğiyle~~
edit: yanlış yazmışım Ô.o bu kadar tepki çekiceğini bilseydim daha dikatli yazardım Ô.o

En son dowaa tarafından C.tesi Nis. 10, 2010 11:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 7:01 pm

çokçok hoşbuldum. XD çokçok memnun da oldum. XD saolasınız. XD

En son Dreamline. tarafından Çarş. Eyl. 29, 2010 10:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 5:29 pm

Hoşgeldin 14 Yıllık Rümeysa :D

Spoiler:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 9:25 pm

foruma hoşgeldin rümeysa (:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 9:30 am

dowaa demiş ki:
Hoşgeldin Rümaysa ujııkk ama keşke türkçe yazsaydın Sad benim gibi okuma özürlüleri türkçeyi zarzor anlarken bi de evrimleşmişini anlamamı bekleme benden xD neyse çok konuştum bende doğa iyi vakit geçirmek dileğiyle~~

Rümaysa değil.Yanlış anladın galiba.Rümeysa olacak galiba.
Joke'Nday
Yönetici
Yönetici
Joke'Nday

Sakin

Kişi sayfası
Ceza Puanı:
Selamlar herkese :) Imgleft0/1000Selamlar herkese :) Empty_bar_bleue  (0/1000)
Selamlar herkese :) Imgleft10/1000Selamlar herkese :) Empty_bar_bleue  (10/1000)

MesajKonu: Geri: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 11:20 am

Neptune Princess demiş ki:
dowaa demiş ki:
Hoşgeldin Rümaysa ujııkk ama keşke türkçe yazsaydın Sad benim gibi okuma özürlüleri türkçeyi zarzor anlarken bi de evrimleşmişini anlamamı bekleme benden xD neyse çok konuştum bende doğa iyi vakit geçirmek dileğiyle~~

Rümaysa değil.Yanlış anladın galiba.Rümeysa olacak galiba.

abartma canım yalnış yazmıştır o da olabilir :XD:
http://photoshopclass.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 11:33 am

Rümeysa evet. XD
Bu arada Matrax'ı ilk defa duydum. XD 14 yıllık "yaşım" yani. XD

En son Dreamline. tarafından Çarş. Eyl. 29, 2010 10:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:35 pm

hoşgeLdin rümeysa ^_^ Linkin parkk *-* zevkini sevdim gari afro sitede iyi eğlenceler Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:46 pm

Hoşbuldum, teşekkürler. XD

En son Dreamline. tarafından Çarş. Eyl. 29, 2010 10:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 10:11 am

hoşgeldin (:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 10:27 am

hosgledin rümeysa
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 8:36 am

hoşgeldin ^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 12:52 pm

Hoşbuldum tekrardan, çok teşekkürler. =D
StarFire~
Yönetici
Yönetici
StarFire~

Yoğun

Kişi sayfası
Ceza Puanı:
Selamlar herkese :) Imgleft0/0Selamlar herkese :) Empty_bar_bleue  (0/0)
Selamlar herkese :) Imgleft0/0Selamlar herkese :) Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 1:02 pm

Bende hoşgeldin demek istiorm ama Selamlar herkese :) 88681
Benden önce üye olmuşsun anlaşılan Selamlar herkese :) 180339
Neyse bende Tolga Selamlar herkese :) 52709
Hoşgeldin 14 yılllık Rümeysa Selamlar herkese :) 55098
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamlar herkese :)   Selamlar herkese :) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 1:05 pm

Evet öyle oldu. :D Teşekkür ederim, hoşbuldum Tolga. Smile

Selamlar herkese :)
1 sayfadaki 1 sayfası