Photoshop Kullanıyoruz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop Kullanıyoruz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nightwish *-*

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Nightwish *-* Empty
MesajKonu: Nightwish *-*   Nightwish *-* Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 4:14 pm

benim üye oLduğum forumda nightwish eksik kaLırmı hiç xD nightwish bir firLandiyaLı power metaL grubudur power metaL eski çağLarı orta çağı faLAn konu aLan efsaneLeri faLan anLatan diyim xD nası tanımLArım biLemedim xD bir metaL çeşitidir. bana göre nightwish 2 döneme ayrıLıyor tarja turunen ve anette oLzon dönemi bana sorarsanınız iki dönemde birbirinden iyi ama geneLde tarja turunen dönemi daha çok seviLirki bende biraz daha fazLa severim tarjayı xD ama tarja gitti ve onu getirmek için eLimden hirbirşey geLmez xD bu yüzden anetteyide seviyorum xD bu arada kim oLdukLarını tanıtmamışım yaa >.< ne saçmayım >.< neyse tarja nightwishin "end of an era" nın sonuna kadar soListiydi end of an eranın sonunda tarjacığım gitti T_T 2007 de grubun yeni soListi anette oLzon oLdu ve dark passion pLay aLbümü çıktı. favori aLbümerimden birdir xD neyse fovoriLerimi en son sayıcam xD u.u

TARJA TURUNEN:
Nightwish *-* Tarja-turunen

ANETTE OLZON:
Nightwish *-* 2107088947_e77dcdab21

Grubun diğer üyeLeri:
budada favorimden başLıyarak gidicem xD

1.Marco Hietala
Nightwish *-* _MG_9115
Grubun bass gitaristi ve erkek soListi marcocuğum xD sesine öLüyorum ya *.*doğum gününe falan girmiycem bu kadar biLgi yeterLi bence xD

2.Tuomas Holopainen
Nightwish *-* Tuomas
klavyede toumas varki bence çok yakışıkLı ve karayip korsanLArında jhonny deep (umarım doğru yazmışımdır xD) in oynadığı kaptan jack sparrow a inanıLmaz benziyoki zaten jackede öLürüm xD vaLLa yanlış bilgi vermekistemiyorum ama hatırladığımkadarıyla grubun kurucusu toumasdı xD bu son biLgi yanLış oLabiLir arkadaşLAr buna pek fazLa güvenmeyin xD
edit:sanırım benzediğini sadece ben düşünmüyomuşum xD zaa xD
Spoiler:

3.Jukka "Julius" Nevalainen
Nightwish *-* DPPJukka
grubun bateristi ve size nediyim bu nightwishLen aLakasız bir haber ama kızının adı LUNA çok ciddiyim kıznın adı Luna xD neyse diğer ve son üyeye geçiyim xD

4.Erno "Emppu" Matti Juhani Vuorinen
Nightwish *-* De50ae964b_43876022_o2
ada bak O.o ama tabi biz böyLe 50 saat yazmakLa uğraşmayıp Erno Vuorinen diyoruz sadece xD grubun eLoktro gitaristi pek fanı oLmadığım bir üye yani tabi onunda acayip fanıyım ama ne biLiyim bi tarja kadar fanı değiLim xD umarım anLata biLişimdir xD nightwish ve diğer grupLarında boyu 1.60 oLmasından doLayı (off off keşke bende 1.60 oLsamda aşkitomLan daha uyumLu oLsak T_T gerçi şimdide çok uyumLuyuz xD hatta en iyi çift biziz *__* neyse konu bu değiL xD bu arada aşkitom kim bimeyenLer için aşkitom teppei koike xD) "kısa boyLu adam" şekLinde tanınır O.o

evet eLLerim ağrıdı ama buna değdi xD şimdifavoriLerimi yazıyım u.u

Favori tarja dönemi aLbüm: Wishmaster
Favori anette dönemi aLbüm: zaten tek aLbüm var ama harika bi aLbüm Dark passion pLay
Favori şarkı:bu konuda bişi söyLeyemiyeceğim xD dönemLere ayırırsam beki yazrım xD
anette dönemi favori şarkı: şu an Cadence of her last breaht xD ama yarın başka bi şarkı oLur xD
tarja turunen dönemi favori şarkı: bu günLük sanırım Over the hills and the far away xD buda yarına değişir kesin xD
öneriLerim *.*
Tarja:
1.End of all hope
2.Wish i had an angeL
3.nemo
5.Ghost love score(bu şark starda futboL maçırekLamında çaLmıştı tabi ben duyar duymaz çıLdırmıştım o ayrı konu xD)
6.Dark Ches of wonders
7.Ever Dream
8.Planet heLL
9.High Hopes
10.Over the hiLLs and far away
(daha varda uzatmıyım diye 10 tae yazdımxD)

Anette:
1.cadence of her last breath
2.sahara
3.the poet and the penduLum
4.the islander
5.whoever brings the night
6.7days to the wolves
7.last of the wilds
8.Meadows of heaven
9.bye bye beautiful
10.Eva
thesound of nightwish reborn dan:
1.escapist
2.while your lips are still red
neyse benden bu kadar xD daha fazLa açıkLamam isterseniz açıkLarım :3
grup resimleri:
tarja dönemi:
Nightwish *-* Nightwish_pic_37
Nightwish *-* Nightwish+tarja+and
anette dönemi:
Nightwish *-* Nightwish
Nightwish *-* Nightwish
Misafir
Misafir

Nightwish *-* Empty
MesajKonu: Geri: Nightwish *-*   Nightwish *-* Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 9:26 am

bu grubu acayip severim, şarkıları müthiş. phantom of the opera dehşet bişi hele. *-*
yalnız birkaç şarkı hariç anette'ın söylediklerini pek beğenmiyorum ya, tarja bir numaraydı bence. :/

En son Dreamline. tarafından Çarş. Eyl. 29, 2010 10:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Nightwish *-* Empty
MesajKonu: Geri: Nightwish *-*   Nightwish *-* Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:50 pm

mütiş ötesi *-* tarja dönemi süper ama ben dark passion play albümünüde çok seviyorum suggoo the phantom of the opera şarkısıda süper *-*

Nightwish *-*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nightwish Fan ^_^