Photoshop Kullanıyoruz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop Kullanıyoruz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

konnichiwa minna ^_^

YazarMesaj
Misafir
Misafir

konnichiwa minna ^_^ Empty
MesajKonu: konnichiwa minna ^_^   konnichiwa minna ^_^ Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 6:29 pm

merhaba herkese *-* ben michiru-meltem-mi-chan falan işte xD 17 yaşındayım izmit/kocaelide oturuyorum lise 3'e gidiyorum . anime,manga,çizim ve photoshopta oyalanmayı çok seviyorum bazen çok uğraşırım bi imzada falan ama çok uğraştıklarım güzel olmaz xD japoncaya çok meraklıyım Embarassed J-drama izlerim *.* arashi diye Japon pop müzik grubunun manyağıyım onları takip ederim durmadan Sad bayılıyorum şarkılarına falan Embarassed
photoshopla ilgili dersler hazırlamayı planlıyorum forumun gelişmesi açısından... daydream öncüsü oldu bunun sesli ders hazırlamış bende yapcam öyle heves ettim Cool xD öhmm tekrar meraba *-*
pembe iz lav <3 (ne alaka bilmiyorum içimden geldi safsdgad xD)
Joke'Nday
Yönetici
Yönetici
Joke'Nday

Sakin

Kişi sayfası
Ceza Puanı:
konnichiwa minna ^_^ Imgleft0/1000konnichiwa minna ^_^ Empty_bar_bleue  (0/1000)
konnichiwa minna ^_^ Imgleft10/1000konnichiwa minna ^_^ Empty_bar_bleue  (10/1000)

MesajKonu: Geri: konnichiwa minna ^_^   konnichiwa minna ^_^ Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 6:33 pm

aramıza hoşgeldin michi~~ derslerini bekliyorum sabırsızlıkla :D
http://photoshopclass.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: konnichiwa minna ^_^   konnichiwa minna ^_^ Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 6:34 pm

hoşbuldum canım ^.^ bekle bekle inşallah yapacağım birgün Cool
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: konnichiwa minna ^_^   konnichiwa minna ^_^ Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 10:55 am

hoşgeldin michi-chan :D
demek dersler hazırlayacaksın Smile bekliyoruz ^.^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: konnichiwa minna ^_^   konnichiwa minna ^_^ Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 4:15 pm

hoşbuldum umi-chaann *-*

konnichiwa minna ^_^
1 sayfadaki 1 sayfası