Photoshop Kullanıyoruz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop Kullanıyoruz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Geldim işte nihahaha!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Geldim işte nihahaha! Empty
MesajKonu: Geldim işte nihahaha!   Geldim işte nihahaha! Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 1:59 pm

Şey... Venüsforumda M. Annabeth Walebreaker' ım demekle başlıyım hgg Tabi şifremde problem var ne yazık ki hala bir sonuç alamadım ghg

Neyse, ben Sibel kısaca Sibo diyenlerde olur uww: 13 yaşındayım ama çaktırmıyorum yakında 14 olcam tabi arada matematik çalışırken ölmezsem *-* Ki bu cidden yakın bir ihtimal.
Hmm... İşte hafif kaçığım, böyle kötü kötü espriler yaparım, okula her gün depresyona girerek giderim falan da filan Evil or Very Mad

Rpg yapıyorum, başka... Başka... Pek bir şey yapmıyorum o.o Yapamıyorum Evil or Very Mad Okulun suçu cidden.

Neyse işte öyle böyle genelleme ben fffh

Bu arada cs2 nin seri nosu ile sorun yaşıyorum. Herkes yapıyor bir ben kaldım... Şimdilik ImageReady ile idare ediyorum ama biri bana bu konuda yardımcı olursa sevinirim ^^
Misafir
Misafir

Geldim işte nihahaha! Empty
MesajKonu: Geri: Geldim işte nihahaha!   Geldim işte nihahaha! Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 9:28 pm

hoşgeldin sibel :3
bende sena ^^
15 yaşındayım ~
nickimden fark etmişsindir herhalde ki buradaki çoğu kişinin olduğu gibi bende venüstenim
herneyse tekrar hoşgeldin ^^

Geldim işte nihahaha!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben de geldim :D
» slm bn geldim :D
» Ben geldim *-*
» selaaaaam ben geldim :)
» ben geldim SEVGİLİ arkİLEr..