Photoshop Kullanıyoruz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop Kullanıyoruz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Minako-chan'ın çiizmleri :)

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Minako-chan'ın çiizmleri :) Empty
MesajKonu: Minako-chan'ın çiizmleri :)   Minako-chan'ın çiizmleri :) Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 10:48 pm

karakalem yada herhangi birşey denirm bilmem ama bu sene başladım.Normalde resmim güzel değildi ama dikkatliydim.Ve animeleri izleye izleye anime çizme yeteneğim (kendimce) gelişti bunları shoplasak belki daha güzel olurdu :D ama elimizdekiler bunalr :D

ilk olarak bunlar surat ifadelerine alışabilmek iiçin çizdiğim karalamalardı :D

Spoiler:

burdan sonra hayatımın animesi Sailor Moon'a geçiş xD

Spoiler:

buda rastgele çizdiğim Zero Kiryuu

Spoiler:

şimdilik bu kadar Smile
Joke'Nday
Yönetici
Yönetici
Joke'Nday

Sakin

Kişi sayfası
Ceza Puanı:
Minako-chan'ın çiizmleri :) Imgleft0/1000Minako-chan'ın çiizmleri :) Empty_bar_bleue  (0/1000)
Minako-chan'ın çiizmleri :) Imgleft10/1000Minako-chan'ın çiizmleri :) Empty_bar_bleue  (10/1000)

MesajKonu: Geri: Minako-chan'ın çiizmleri :)   Minako-chan'ın çiizmleri :) Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:28 am

Sm ve zero luyu bilmem ama yüz ifadelerini bakarak çizmişsin :D yani ben bunları bir sitede görmüştüm çünkü :D çalışmalarında bakarak yada bakmadan çizip çizmediğini de belirtirsen senin ne kadar iyi yaptığın hakkında daha fazla fikrimiz olabilir yada ne kadar geliştiğin hakkında :D Çalışaların oldukça güzel devam et :D Ama bak mesela gözüme takılan bir şeyi söyleyeyim :D mesele yüz ifadelerinin birinde göz yaşı yapmışsın :D o işte ilkokul derecesinde bir göz yaşı :D kimsenin göz yaşı ardı ardına eş boyutlu damlalar halinde ve lekesiz inmez :D bir damla akar arkasında hafif bir parıltı bir ıslaklık bırakır :D animelerde durum daha farklı onlarda böyle nehir gibi zikzaklı ama upuzun ve kalın bir şerit halinde akar :D neyse sen devam et harikasın :D
http://photoshopclass.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Minako-chan'ın çiizmleri :)   Minako-chan'ın çiizmleri :) Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 12:57 pm

aman sende xD
bakarak çiziyorum daha bu sene basladım zaten normalde resim dersinde bile pek güzel resim yapamazdım ben xD
ayrıca duygu ifadeelrini ve SM leri fln hepsini bakarak çiziyorum.:D
daha tam olarak çizemiyorum hatta :D
bu arada gözyaşlarını ben öylesine kelmlemiştim normalde onlar yoktu zati xD xD

(day day day ayrıntılara takılmayalım xD )
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Minako-chan'ın çiizmleri :)   Minako-chan'ın çiizmleri :) Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:09 pm

güzel olmuşlar cane
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Minako-chan'ın çiizmleri :)   Minako-chan'ın çiizmleri :) Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:55 pm

saol cane :D

Minako-chan'ın çiizmleri :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Minako-chan'ın grafikelri