Photoshop Kullanıyoruz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop Kullanıyoruz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

The Twilight Saga " New Moon "

YazarMesaj
Joke'Nday
Yönetici
Yönetici
Joke'Nday

Sakin

Kişi sayfası
Ceza Puanı:
The Twilight Saga " New Moon " Imgleft0/1000The Twilight Saga " New Moon " Empty_bar_bleue  (0/1000)
The Twilight Saga " New Moon " Imgleft10/1000The Twilight Saga " New Moon " Empty_bar_bleue  (10/1000)

The Twilight Saga " New Moon " Empty
MesajKonu: The Twilight Saga " New Moon "   The Twilight Saga " New Moon " Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 2:43 pm

The Twilight Saga " New Moon " New%2520moon%2520poster

Yeni ayda aşk ve gerilim biraz daha artıyor cullen ailesi bella'nın doğum gününü kutlamak istiyor ama bella ısrarla karşı çıkıyor çünkü yaşlanıyor.

Cullenların evinde doğumgünü kutlarken hediye paketinin biri bella'nın elini keser ve ailenin yeni vejeteryanı jasper dayanamıyıp saldırır.

Bunun üzerine cullen ailesi bella ve edward'ın iyiliği için forkstan ayrılmaya kara verir

Bunu kaldıramayan bella artık hayatı umursamamaya başlar.. Bu sırada öldürülen sevgilisinin intikamı için geri dönen victorya, edward ın yokluğunu fırsat bilerek bellayı öldürmenin yollarını arar. Ancak kurt adamların buna izib vermeye niyetleri yoktur :D

yarı alıntıdır.
http://photoshopclass.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Twilight Saga " New Moon "   The Twilight Saga " New Moon " Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 11:15 pm

bence 1.si daha güzeldi bunun çekiminden tut ne bilim bu seferki çok kötüydü kesinlikle yeniay benim için bi hiç Sad
kitabı daha güzeldi

acayip bi alacakaranlık hastası olsamda bu filmi beğenmedim 3.yü beklyorum hgg
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Twilight Saga " New Moon "   The Twilight Saga " New Moon " Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 10:20 am

Kitabı filme göre bayağı iyiydi de Film izlerken kurtlar çıktıktan sonra ben koptumm

Çizgi film gibiydi ve bana çok komik geldi Smile

Neyse izlemek eğlenceliydi!! en azından :D

The Twilight Saga " New Moon "
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Twilight Saga " Eclipse "
» The twilight saga "Twilight"