Photoshop Kullanıyoruz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop Kullanıyoruz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~wesmam (c) | Yorumlar.

YazarMesaj
Misafir
Misafir

~wesmam (c) | Yorumlar. Empty
MesajKonu: ~wesmam (c) | Yorumlar.   ~wesmam (c) | Yorumlar. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 6:28 pm

paylaşımlarıma buradan yorum yapabilirsiniz ^-^
Joke'Nday
Yönetici
Yönetici
Joke'Nday

Sakin

Kişi sayfası
Ceza Puanı:
~wesmam (c) | Yorumlar. Imgleft0/1000~wesmam (c) | Yorumlar. Empty_bar_bleue  (0/1000)
~wesmam (c) | Yorumlar. Imgleft10/1000~wesmam (c) | Yorumlar. Empty_bar_bleue  (10/1000)

MesajKonu: Geri: ~wesmam (c) | Yorumlar.   ~wesmam (c) | Yorumlar. Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 1:59 pm

psd den harika usta ellerine sağlık *.* ama bu kesmes ben böle hazırcı olaamam ondan sen bize bide bunun dersini ayarlarsın bizde kendi çalışmamaıza uygun şekilşde kullanırız hem de kendimizi geliştirmiş oluruz :D
http://photoshopclass.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~wesmam (c) | Yorumlar.   ~wesmam (c) | Yorumlar. Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 2:07 pm

dowaa demiş ki:
Keiko güzel hatun.. Bi de sen girince işin içine süper oluyo ~~
iconların zaten muhteşem ötesi olduğundanyorum yapmaıyorum Ô_o Manga boyamalarında süper ~ dersini istiyorum onun : ) Usta mı oldun ne rabbit

Madem oraya yazmıycaktık neden buranın linkini koymadın len ~~ sinirlenmişem XD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~wesmam (c) | Yorumlar.   ~wesmam (c) | Yorumlar. Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 5:56 pm

ehueheu (: sağolun ^.^

@day: öyle bir ders hazırlamayı uzun zamandır istiyorum ama.. artık ne zamana yaparım bilemiyciğim u.u

@dowaa: sağol tatlışko ! *-* ben mi ? yok bea ne ustası xD nerden şaşmış da öyle yapmışım bilmiyorum O.o arada eşref saatim geliyor zannımca O.o
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~wesmam (c) | Yorumlar.   ~wesmam (c) | Yorumlar. Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 11:04 pm

PSD harika, indirdim hemen. Ellerine sağlık. =D

~wesmam (c) | Yorumlar.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~wesmam (c)