Photoshop Kullanıyoruz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop Kullanıyoruz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ugly Betty

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Ugly Betty Empty
MesajKonu: Ugly Betty   Ugly Betty Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 5:03 pm

Ugly Betty Watch-ugly-betty-season-4-episode-1-s04e01-4x1-online-free-streaming-image

Çirkin Betty'miz Queens'te oturan başarılı bir kızımızdır. Meade yayıncılıkta iş bulmak için gittiği sırada Meade yayıncılığın gözde moda dergisi olan Mode'ta editor asistanı olur. Ve böylece betty -kendisine göre hiç olmayan- acımasız kağıt bebeklerin dünyasına girmiş olur. Fakat betty'nin zekası, sosyal becerisi ve iyi kalbi sayesinde patronuyla arasında dostluk oluşur.

Ugly Betty'e açıkçası önceleri çok önyargıyla yaklaşmıştım. Sonuçta orjinali bir pembe diziye dayanmaktaydı ne kadar güzel olabilir ki diyordum. Ta ki izlemeye başalayana kadar. Duygulandırdığı kadar kahakahalara boğan, orijinal karakterleriyle göz dolduran, çok sevdiğim bir dizidir. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim Ugly Betty 498873
tnt'de salıları yayınlanmakta!
Misafir
Misafir

Ugly Betty Empty
MesajKonu: Geri: Ugly Betty   Ugly Betty Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 6:09 pm

gönül isterdi ki "ailece izliyoruz ve çok seviyoruz. (: " demek , lakin sadece ben izliyorum o da yakalayabilirsem -_______-

ama seviyorum ben *-* çok eğlenceli bir dizi *-*

Betty forever ! :D

Ugly Betty
1 sayfadaki 1 sayfası