Photoshop Kullanıyoruz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop Kullanıyoruz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

gitara ve kendime yaptığım dövmeler

YazarMesaj
Misafir
Misafir

gitara ve kendime yaptığım dövmeler Empty
MesajKonu: gitara ve kendime yaptığım dövmeler   gitara ve kendime yaptığım dövmeler Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 6:59 pm

bunlar gitarlara yaptıklarım
(Gitardaki dövmeleri ojeyle yapıorm çok lazım olan yerlerde guaj yapıp üstüne parlatıcı sürüorm)

bu arkadasımın gitarına yaptığım joker
gitara ve kendime yaptığım dövmeler 11756398

buda benim gitarımdakiler
gitara ve kendime yaptığım dövmeler Dvmem2

Bunlarda kendi vücuduma yaptıklarım(kendi vücudumdakileri hep pilotla yaptım.Tükenmez kalemle gölge verilemio)

gitara ve kendime yaptığım dövmeler Dvmem
gitara ve kendime yaptığım dövmeler 10615130
gitara ve kendime yaptığım dövmeler 44194218
gitara ve kendime yaptığım dövmeler 86233944
gitara ve kendime yaptığım dövmeler 80326757
gitara ve kendime yaptığım dövmeler 87881820
gitara ve kendime yaptığım dövmeler 60161870
gitara ve kendime yaptığım dövmeler Adszznd
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gitara ve kendime yaptığım dövmeler   gitara ve kendime yaptığım dövmeler Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 7:02 pm

güzeller  Wink kendine yaptığın .. (sondan bir önceki) .. beğendim *-*
Joke'Nday
Yönetici
Yönetici
Joke'Nday

Sakin

Kişi sayfası
Ceza Puanı:
gitara ve kendime yaptığım dövmeler Imgleft0/1000gitara ve kendime yaptığım dövmeler Empty_bar_bleue  (0/1000)
gitara ve kendime yaptığım dövmeler Imgleft10/1000gitara ve kendime yaptığım dövmeler Empty_bar_bleue  (10/1000)

MesajKonu: Geri: gitara ve kendime yaptığım dövmeler   gitara ve kendime yaptığım dövmeler Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 7:30 pm

ooo hepsi çok çok güzel cano bu işte süpersin *.* o melekimsi bişi var ona öldüm :D devam et :D
http://photoshopclass.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gitara ve kendime yaptığım dövmeler   gitara ve kendime yaptığım dövmeler Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 7:48 pm

devam edicem zaten :D Arkadasımın göbeğine yapmıstım onun fotosunu çektim onuda koyacam.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gitara ve kendime yaptığım dövmeler   gitara ve kendime yaptığım dövmeler Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 4:26 pm

Harikasın :D Hepsi birbirinden güzel *-*
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gitara ve kendime yaptığım dövmeler   gitara ve kendime yaptığım dövmeler Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 8:29 pm

çok tesekkürler beğenmene sevindim
Joke'Nday
Yönetici
Yönetici
Joke'Nday

Sakin

Kişi sayfası
Ceza Puanı:
gitara ve kendime yaptığım dövmeler Imgleft0/1000gitara ve kendime yaptığım dövmeler Empty_bar_bleue  (0/1000)
gitara ve kendime yaptığım dövmeler Imgleft10/1000gitara ve kendime yaptığım dövmeler Empty_bar_bleue  (10/1000)

MesajKonu: Geri: gitara ve kendime yaptığım dövmeler   gitara ve kendime yaptığım dövmeler Icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 3:31 pm

bişi istiycem sen den XD bi nevi istek *sns* ordaki kanatlı varlığa bittim ben de onu karakalem bi çizsen şöle büyükçe buraya kosan ne t olcek ama ben de onda çizebilmek istiyorum :D
http://photoshopclass.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gitara ve kendime yaptığım dövmeler   gitara ve kendime yaptığım dövmeler Icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 5:14 pm

çizerim spaydi yeter ki site.5 dkalık bi iş.Ama kart okuyucum kayıp olduğu içini webcam'le çekicem yani netlik bu kadr olucak
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gitara ve kendime yaptığım dövmeler   gitara ve kendime yaptığım dövmeler Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 10:11 pm

way canına süper olmuslarr ! cidden bu konuda yetenkliymsisin gitara ve kendime yaptığım dövmeler 501918
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gitara ve kendime yaptığım dövmeler   gitara ve kendime yaptığım dövmeler Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:20 pm

parmaklarına çizdiklerin çok güzel olmuş

gitara ve kendime yaptığım dövmeler
1 sayfadaki 1 sayfası