Photoshop Kullanıyoruz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop Kullanıyoruz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sefalar getirdim anacım u.u

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Sefalar getirdim anacım u.u Empty
MesajKonu: Sefalar getirdim anacım u.u   Sefalar getirdim anacım u.u Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 5:27 pm

Ehem... Nasıl başlıyım söze... Öncelikle kısa süreli(!) gecikme için özür dileriz efendim XD Develer tellal pireler de berber iken ben bu siteye üye olmuştum, tanışma başlığı bile açmamışım XD
Adım Kıvanç, 10 Ağustos 1993 doğumluyum. İzmit'te yaşıyorum. Lise 3'e gidiyorum (Keşke hiç son sınıf olmasam Sefalar getirdim anacım u.u 88681 )
Hmm hobilerimden mi bahsetsek U__U Müzik olmazsa olmaz Sefalar getirdim anacım u.u 279292 Müzik=Nefestir anacım U__U Genelde Rock dinlerim, ama Metal de dinlerim, Pop da dinlerim... Rap olmadığı sürece dinlerim her müziği XD Sinemaya gitmeyi tiyatroya gitmeyi falan da severim U__U
Başka bişi kalmadı herhalde XP Neyse hoş geldim sefalar getirdim anacım Sefalar getirdim anacım u.u 55098
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sefalar getirdim anacım u.u   Sefalar getirdim anacım u.u Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 5:42 pm

hosgeldin kıvanç.Tam kafadansın rap yok metal ve rock var, sinema ve tiyatro valla süpermis :D senle çok süper anlascaz Sefalar getirdim anacım u.u 202303
Joke'Nday
Yönetici
Yönetici
Joke'Nday

Sakin

Kişi sayfası
Ceza Puanı:
Sefalar getirdim anacım u.u Imgleft0/1000Sefalar getirdim anacım u.u Empty_bar_bleue  (0/1000)
Sefalar getirdim anacım u.u Imgleft10/1000Sefalar getirdim anacım u.u Empty_bar_bleue  (10/1000)

MesajKonu: Geri: Sefalar getirdim anacım u.u   Sefalar getirdim anacım u.u Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 6:06 pm

Heşgeldün tordi Sefalar getirdim anacım u.u 279292 burda ben senden üstünüm Sefalar getirdim anacım u.u 501918 eh ehe ehe Sefalar getirdim anacım u.u 74998 umarım eğlenir, kendini geliştirir ve bizim de gelişmemize katkıda bulunursun Sefalar getirdim anacım u.u 52709
http://photoshopclass.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sefalar getirdim anacım u.u   Sefalar getirdim anacım u.u Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 6:13 pm

ins yapabilir yoksa benim gibi bos bos oturcak XD (saka yapıom)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sefalar getirdim anacım u.u   Sefalar getirdim anacım u.u Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 6:21 pm

oo kimler gelmiş foruma, hoşgeldin tornado *sns
iyi eğlenceler ^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sefalar getirdim anacım u.u   Sefalar getirdim anacım u.u Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 6:25 pm

Hoşgeldin Sefalar getirdim anacım u.u 501918
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sefalar getirdim anacım u.u   Sefalar getirdim anacım u.u Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 6:59 pm

Kiwii *__*
Buraya neden geldin ki ~.~ istemiyore git falan asdfdsas xDD işin şakası tabi :D
Hoşgeldin kuzu'm ~~ süpersonik paylaşımlar bekliyore~~ Suspect
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sefalar getirdim anacım u.u   Sefalar getirdim anacım u.u Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 7:06 pm

Tordilooo~ hoşgeldin ^^  "lise 3'e gidiyorum (Keşke hiç son sınıf olmasam )" demişsin ... ahahaha , son sınf olacaksın ! nihahhaa xD iyi bir karşılama oldu kabul ediyorum u.u  ~  Tamam tamam teşekküre gerek yok u.u asdasfasda xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sefalar getirdim anacım u.u   Sefalar getirdim anacım u.u Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 7:12 pm

Hoşbulduk arkadaşlar ^.^
@Daydream: Venüs'e gelsene sen bi bakıyım Sefalar getirdim anacım u.u 501918 sadfsgsgasf XD
@~wesmam: Verdiğin moraller için sağol elif XD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sefalar getirdim anacım u.u   Sefalar getirdim anacım u.u Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 8:36 pm

Tornado demiş ki:
Ehem... Nasıl başlıyım söze... Öncelikle kısa süreli(!) gecikme için özür dileriz efendim XD Develer tellal pireler de berber iken ben bu siteye üye olmuştum, tanışma başlığı bile açmamışım XD
Adım Kıvanç, 10 Ağustos 1993 doğumluyum. İzmit'te yaşıyorum. Lise 3'e gidiyorum (Keşke hiç son sınıf olmasam Sefalar getirdim anacım u.u 88681 )
Hmm hobilerimden mi bahsetsek U__U Müzik olmazsa olmaz Sefalar getirdim anacım u.u 279292 Müzik=Nefestir anacım U__U Genelde Rock dinlerim, ama Metal de dinlerim, Pop da dinlerim... Rap olmadığı sürece dinlerim her müziği XD Sinemaya gitmeyi tiyatroya gitmeyi falan da severim U__U
Başka bişi kalmadı herhalde XP Neyse hoş geldim sefalar getirdim anacım Sefalar getirdim anacım u.u 55098

Arashi biyografinide ekleseydin
nedir bu böyle isim misin ekleseydin XD
Hoşgeldin demek istemiyorum çünkü senden sonra ben geldim ilk önce bana hoşgeldin demen lazım ama nerde peeeh!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sefalar getirdim anacım u.u   Sefalar getirdim anacım u.u Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 8:32 am

hoşgeldin tordiiSefalar getirdim anacım u.u 52709
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sefalar getirdim anacım u.u   Sefalar getirdim anacım u.u Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 10:46 pm

hoşgeldin tornado-niisan uww:

Sefalar getirdim anacım u.u
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hoşgeldim Sefalar Getirdim ^^